Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 25 NOV 19:17
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Mynt
nr. 651179

Mynt 3 st Patrona Bavariae, 1778-1784 omgjorda till knappar, silver, Tyskland, diameter 30 mm, vikt 19,8 gram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 6 2022-11-25 19:14:36 600 kr
Budgivare 3 2022-11-25 19:13:24 550 kr
Budgivare 6 2022-11-25 19:14:30 550 kr
Budgivare 3 2022-11-25 18:53:25 500 kr
Budgivare 6 2022-11-25 19:13:01 500 kr
Budgivare 3 2022-11-25 18:53:25 450 kr
Budgivare 5 2022-11-25 19:10:52 400 kr
Budgivare 3 2022-11-25 18:53:25 350 kr
Budgivare 4 2022-11-25 18:26:13 300 kr
Budgivare 3 2022-11-25 17:55:46 250 kr
Budgivare 4 2022-11-25 18:25:43 200 kr
Budgivare 3 2022-11-25 17:55:46 175 kr
Budgivare 4 2022-11-25 16:48:01 150 kr
Budgivare 4 2022-11-25 16:48:01 125 kr
Budgivare 3 2022-11-24 23:28:58 100 kr
Budgivare 2 2022-11-23 22:44:31 75 kr
Budgivare 1 2022-11-18 21:41:58 50 kr