Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 25 NOV 19:05
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Bordslampa Ateljé Lyktan
nr. 651290

Bordslampa Ateljé Lyktan, metall och plast, höjd 55 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 10 2022-11-25 17:49:16 450 kr
Budgivare 9 2022-11-25 14:02:09 400 kr
Budgivare 8 2022-11-25 13:34:06 350 kr
Budgivare 9 2022-11-25 14:01:38 300 kr
Budgivare 8 2022-11-25 13:34:06 250 kr
Budgivare 7 2022-11-24 18:55:47 200 kr
Budgivare 6 2022-11-22 22:16:57 175 kr
Budgivare 5 2022-11-21 19:20:45 150 kr
Budgivare 4 2022-11-21 16:54:16 125 kr
Budgivare 3 2022-11-21 00:55:00 100 kr
Budgivare 2 2022-11-20 21:17:59 75 kr
Budgivare 1 2022-11-18 21:42:37 50 kr