Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 25 NOV 19:10
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Taklampa Belid
nr. 651298

Taklampa Belid, plåt, diameter 50 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 4 2022-11-25 13:39:36 650 kr
Budgivare 5 2022-11-25 17:04:30 600 kr
Budgivare 4 2022-11-25 13:39:36 550 kr
Budgivare 5 2022-11-25 17:04:23 500 kr
Budgivare 4 2022-11-25 13:39:36 450 kr
Budgivare 5 2022-11-25 13:41:11 400 kr
Budgivare 4 2022-11-25 13:39:36 350 kr
Budgivare 1 2022-11-25 13:08:44 300 kr
Budgivare 4 2022-11-25 13:07:23 250 kr
Budgivare 1 2022-11-23 13:23:05 200 kr
Budgivare 3 2022-11-19 12:39:59 175 kr
Budgivare 1 2022-11-19 09:31:26 150 kr
Budgivare 2 2022-11-19 09:17:26 125 kr
Budgivare 1 2022-11-19 09:31:22 100 kr
Budgivare 2 2022-11-19 09:15:25 75 kr
Budgivare 1 2022-11-18 20:41:09 50 kr