Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 25 NOV 19:02
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mattor Svängsta Lin
nr. 651321

Mattor Svängsta Lin 2 st 195 X 135

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 4 2022-11-25 18:59:02 450 kr
Budgivare 5 2022-11-25 18:49:15 400 kr
Budgivare 4 2022-11-25 14:11:22 350 kr
Budgivare 5 2022-11-25 18:49:09 350 kr
Budgivare 4 2022-11-25 14:11:22 300 kr
Budgivare 2 2022-11-24 21:19:41 250 kr
Budgivare 2 2022-11-24 21:19:41 175 kr
Budgivare 3 2022-11-25 13:23:19 150 kr
Budgivare 2 2022-11-24 21:19:41 125 kr
Budgivare 3 2022-11-25 13:23:08 100 kr
Budgivare 2 2022-11-24 21:18:33 75 kr
Budgivare 1 2022-11-24 20:18:11 50 kr