Auktionen avslutad:
8 600 kr
Avslutas: 25 NOV 19:06
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Emaljskylt
nr. 651329

Emaljskylt äldre Solo kaffe, Carl Lunds fabrik Malmö 90 X 42

Anmärkningar: skador

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (47 bud)
Budgivare 1 2022-11-25 18:38:11 8 600 kr
Budgivare 5 2022-11-25 18:25:18 8 400 kr
Budgivare 1 2022-11-25 18:09:42 8 200 kr
Budgivare 5 2022-11-25 17:48:10 8 000 kr
Budgivare 1 2022-11-25 18:07:12 8 000 kr
Budgivare 5 2022-11-25 17:48:10 7 800 kr
Budgivare 1 2022-11-25 18:07:07 7 600 kr
Budgivare 5 2022-11-25 17:47:54 7 400 kr
Budgivare 1 2022-11-25 16:54:29 7 200 kr
Budgivare 5 2022-11-25 15:52:31 7 000 kr
Budgivare 1 2022-11-25 16:50:38 7 000 kr
Budgivare 5 2022-11-25 15:52:23 6 800 kr
Budgivare 1 2022-11-25 14:28:01 6 600 kr
Budgivare 5 2022-11-25 14:09:26 6 400 kr
Budgivare 1 2022-11-25 14:27:47 6 400 kr
Budgivare 5 2022-11-25 14:09:26 6 200 kr
Budgivare 1 2022-11-25 14:27:40 6 000 kr
Budgivare 5 2022-11-25 13:42:31 5 800 kr
Budgivare 1 2022-11-25 12:48:20 5 600 kr
Budgivare 5 2022-11-25 11:15:22 5 400 kr
Budgivare 1 2022-11-23 17:43:52 5 200 kr
Budgivare 5 2022-11-25 11:15:17 5 200 kr
Budgivare 1 2022-11-23 17:43:52 5 000 kr
Budgivare 4 2022-11-24 19:50:29 4 900 kr
Budgivare 1 2022-11-23 17:43:52 4 800 kr
Budgivare 4 2022-11-24 19:49:51 4 700 kr
Budgivare 1 2022-11-19 22:32:48 4 600 kr
Budgivare 3 2022-11-19 17:37:59 4 500 kr
Budgivare 1 2022-11-19 22:32:46 4 400 kr
Budgivare 3 2022-11-19 17:37:59 4 300 kr
Budgivare 1 2022-11-19 22:32:16 4 200 kr
Budgivare 3 2022-11-19 17:37:59 4 100 kr
Budgivare 1 2022-11-18 19:46:36 4 000 kr
Budgivare 3 2022-11-19 17:28:56 4 000 kr
Budgivare 1 2022-11-18 19:46:36 3 100 kr
Budgivare 3 2022-11-19 17:28:08 3 000 kr
Budgivare 1 2022-11-18 19:46:36 2 300 kr
Budgivare 3 2022-11-19 17:27:22 2 200 kr
Budgivare 1 2022-11-18 19:46:36 1 800 kr
Budgivare 3 2022-11-19 17:27:03 1 700 kr
Budgivare 1 2022-11-18 19:46:36 1 100 kr
Budgivare 3 2022-11-19 17:26:40 1 000 kr
Budgivare 1 2022-11-18 19:46:36 650 kr
Budgivare 3 2022-11-19 17:26:22 600 kr
Budgivare 1 2022-11-18 19:46:36 100 kr
Budgivare 2 2022-11-18 23:14:16 75 kr
Budgivare 1 2022-11-18 19:46:07 50 kr