Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 25 NOV 19:12
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Piedestal
nr. 651359

Piedestal alabaster H=67

Anmärkningar: toppen saknas, nagg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 6 2022-11-25 19:08:53 1 100 kr
Budgivare 5 2022-11-25 19:09:37 1 000 kr
Budgivare 6 2022-11-25 19:08:53 950 kr
Budgivare 4 2022-11-25 18:53:56 900 kr
Budgivare 5 2022-11-25 16:40:56 850 kr
Budgivare 4 2022-11-25 09:38:02 800 kr
Budgivare 4 2022-11-25 09:38:02 600 kr
Budgivare 2 2022-11-25 09:18:54 550 kr
Budgivare 4 2022-11-24 16:44:29 500 kr
Budgivare 2 2022-11-25 09:17:02 500 kr
Budgivare 4 2022-11-24 16:44:29 350 kr
Budgivare 2 2022-11-24 07:32:51 300 kr
Budgivare 2 2022-11-19 07:31:21 200 kr
Budgivare 1 2022-11-23 22:17:41 200 kr
Budgivare 2 2022-11-19 07:31:21 175 kr
Budgivare 1 2022-11-23 22:17:34 150 kr
Budgivare 2 2022-11-19 07:31:21 125 kr
Budgivare 3 2022-11-21 18:32:53 100 kr
Budgivare 2 2022-11-19 07:31:21 75 kr
Budgivare 1 2022-11-18 22:34:26 50 kr