Auktionen avslutad:
1 200 kr
Avslutas: 25 NOV 19:12
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Väggljushållare
nr. 651360

Väggljushållare 1800-tal ett par H=22

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (27 bud)
Budgivare 10 2022-11-25 19:08:54 1 200 kr
Budgivare 9 2022-11-25 14:11:31 1 100 kr
Budgivare 10 2022-11-25 19:08:46 1 100 kr
Budgivare 9 2022-11-25 14:11:31 1 000 kr
Budgivare 10 2022-11-25 19:08:41 950 kr
Budgivare 9 2022-11-25 14:11:31 900 kr
Budgivare 8 2022-11-24 16:54:47 850 kr
Budgivare 7 2022-11-24 08:52:57 800 kr
Budgivare 8 2022-11-24 16:54:02 800 kr
Budgivare 7 2022-11-24 08:52:57 750 kr
Budgivare 8 2022-11-24 09:12:27 700 kr
Budgivare 7 2022-11-24 08:52:57 650 kr
Budgivare 8 2022-11-24 09:12:04 600 kr
Budgivare 7 2022-11-24 08:52:40 550 kr
Budgivare 6 2022-11-24 07:24:23 500 kr
Budgivare 7 2022-11-23 21:11:42 450 kr
Budgivare 6 2022-11-21 21:33:53 400 kr
Budgivare 5 2022-11-21 15:04:41 350 kr
Budgivare 6 2022-11-21 21:33:46 300 kr
Budgivare 5 2022-11-21 15:04:41 250 kr
Budgivare 4 2022-11-20 19:02:47 200 kr
Budgivare 2 2022-11-19 11:21:21 175 kr
Budgivare 3 2022-11-19 22:49:41 150 kr
Budgivare 2 2022-11-19 11:21:21 125 kr
Budgivare 1 2022-11-19 13:26:54 100 kr
Budgivare 2 2022-11-19 11:21:21 75 kr
Budgivare 1 2022-11-18 21:10:13 50 kr