Auktionen avslutad:
3 100 kr
Avslutas: 28 NOV 20:21
Utropspris:  2 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Leica
nr. 652084

Leica D.R.P Ernst Leitz Wetzlar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (40 bud)
Budgivare 14 2022-11-28 20:18:48 3 100 kr
Budgivare 10 2022-11-28 20:16:35 3 000 kr
Budgivare 14 2022-11-28 20:18:31 3 000 kr
Budgivare 10 2022-11-28 20:16:35 2 900 kr
Budgivare 13 2022-11-28 20:14:32 2 800 kr
Budgivare 10 2022-11-28 20:16:27 2 800 kr
Budgivare 13 2022-11-28 20:14:32 2 700 kr
Budgivare 10 2022-11-28 20:16:21 2 600 kr
Budgivare 13 2022-11-28 20:14:32 2 500 kr
Budgivare 10 2022-11-28 17:29:36 2 400 kr
Budgivare 12 2022-11-28 17:10:50 2 300 kr
Budgivare 10 2022-11-24 11:52:18 2 200 kr
Budgivare 11 2022-11-25 21:32:25 2 100 kr
Budgivare 10 2022-11-24 11:52:18 1 900 kr
Budgivare 9 2022-11-24 15:52:51 1 800 kr
Budgivare 10 2022-11-24 11:52:18 1 700 kr
Budgivare 9 2022-11-24 11:49:50 1 600 kr
Budgivare 10 2022-11-24 11:43:19 1 500 kr
Budgivare 9 2022-11-24 11:49:40 1 500 kr
Budgivare 10 2022-11-24 11:43:19 1 300 kr
Budgivare 9 2022-11-24 11:36:10 1 200 kr
Budgivare 9 2022-11-24 11:36:10 1 000 kr
Budgivare 10 2022-11-24 11:09:52 950 kr
Budgivare 9 2022-11-23 20:48:48 900 kr
Budgivare 8 2022-11-23 19:37:03 850 kr
Budgivare 5 2022-11-23 15:48:12 800 kr
Budgivare 7 2022-11-22 19:36:11 750 kr
Budgivare 6 2022-11-22 16:37:29 700 kr
Budgivare 5 2022-11-21 23:10:11 650 kr
Budgivare 3 2022-11-21 21:18:13 600 kr
Budgivare 4 2022-11-21 22:55:37 600 kr
Budgivare 3 2022-11-21 21:18:13 550 kr
Budgivare 1 2022-11-21 20:28:57 500 kr
Budgivare 1 2022-11-21 20:28:57 200 kr
Budgivare 2 2022-11-21 21:16:49 175 kr
Budgivare 1 2022-11-21 20:28:57 150 kr
Budgivare 2 2022-11-21 21:16:37 125 kr
Budgivare 1 2022-11-21 20:28:57 100 kr
Budgivare 2 2022-11-21 21:16:25 75 kr
Budgivare 1 2022-11-21 20:28:57 50 kr