Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 06 DEC 19:19
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Golvlampa
nr. 653406

Golvlampa med bord, 1900-talets mitt, H=132

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 12 2022-12-06 19:16:05 1 000 kr
Budgivare 11 2022-12-06 19:04:15 950 kr
Budgivare 4 2022-12-06 18:24:33 900 kr
Budgivare 9 2022-12-05 20:48:22 850 kr
Budgivare 10 2022-12-06 17:33:18 850 kr
Budgivare 9 2022-12-05 20:48:22 800 kr
Budgivare 7 2022-12-04 17:08:45 750 kr
Budgivare 7 2022-12-04 17:08:45 600 kr
Budgivare 8 2022-12-05 20:35:50 550 kr
Budgivare 7 2022-12-04 17:08:45 500 kr
Budgivare 6 2022-12-04 13:37:26 450 kr
Budgivare 5 2022-12-02 22:06:36 400 kr
Budgivare 3 2022-12-02 01:10:59 350 kr
Budgivare 5 2022-12-02 22:06:29 300 kr
Budgivare 3 2022-12-02 01:10:59 250 kr
Budgivare 4 2022-12-02 00:59:26 200 kr
Budgivare 4 2022-12-02 00:59:26 175 kr
Budgivare 3 2022-12-01 00:44:47 150 kr
Budgivare 3 2022-12-01 00:44:47 100 kr
Budgivare 2 2022-11-30 08:34:14 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 00:00:08 50 kr