Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 06 DEC 19:36
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  600 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skåp
nr. 653410

Skåp, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, 170 x 115 x 44 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 6 2022-12-06 19:33:45 850 kr
Budgivare 2 2022-12-06 19:33:13 800 kr
Budgivare 6 2022-12-06 19:31:08 750 kr
Budgivare 2 2022-12-06 19:30:03 700 kr
Budgivare 6 2022-12-06 19:28:53 650 kr
Budgivare 2 2022-12-06 19:28:30 600 kr
Budgivare 6 2022-12-06 19:27:42 550 kr
Budgivare 2 2022-12-06 19:27:09 500 kr
Budgivare 6 2022-12-06 19:26:00 450 kr
Budgivare 2 2022-12-06 19:23:06 400 kr
Budgivare 6 2022-12-06 19:22:05 350 kr
Budgivare 2 2022-12-06 19:19:25 300 kr
Budgivare 6 2022-12-06 19:13:12 250 kr
Budgivare 2 2022-12-06 18:43:21 200 kr
Budgivare 4 2022-12-06 18:02:47 175 kr
Budgivare 5 2022-12-04 12:49:30 150 kr
Budgivare 4 2022-12-04 11:43:14 125 kr
Budgivare 3 2022-12-03 15:20:25 100 kr
Budgivare 2 2022-12-02 19:35:29 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 19:47:52 50 kr