Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 06 DEC 19:44
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Stringhylla
nr. 653434

Stringhylla, 4 gavlar ett hyllplan, bredd 60 cm + 2 ytterfoder, 1950-tal,

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 6 2022-12-02 22:14:17 550 kr
Budgivare 9 2022-12-06 19:38:34 500 kr
Budgivare 6 2022-12-02 22:14:17 450 kr
Budgivare 8 2022-12-04 09:18:01 400 kr
Budgivare 6 2022-12-02 22:14:17 350 kr
Budgivare 7 2022-12-03 22:34:36 300 kr
Budgivare 6 2022-12-02 22:14:17 250 kr
Budgivare 7 2022-12-03 17:45:59 200 kr
Budgivare 6 2022-12-02 22:14:17 175 kr
Budgivare 5 2022-12-01 22:23:03 150 kr
Budgivare 4 2022-11-30 22:49:03 125 kr
Budgivare 3 2022-11-29 22:10:36 100 kr
Budgivare 2 2022-11-29 22:08:39 75 kr
Budgivare 1 2022-11-29 19:56:01 50 kr