Auktionen avslutad:
1 700 kr
Avslutas: 06 DEC 20:24
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vitrinskåp
nr. 653490

Vitrinskåp, 18/1900-tal, 163 X 91 X 35 cm, 2-nycklar

Anmärkningar: Senare spegelbakstycke, utbytta handtag

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (30 bud)
Budgivare 10 2022-12-06 20:15:57 1 700 kr
Budgivare 9 2022-12-06 19:32:11 1 600 kr
Budgivare 10 2022-12-06 20:15:54 1 600 kr
Budgivare 9 2022-12-06 19:32:11 1 500 kr
Budgivare 10 2022-12-06 19:44:47 1 400 kr
Budgivare 9 2022-12-06 19:32:11 1 300 kr
Budgivare 10 2022-12-04 17:19:21 1 200 kr
Budgivare 10 2022-12-04 13:02:19 1 100 kr
Budgivare 9 2022-12-04 12:47:53 1 000 kr
Budgivare 10 2022-12-04 13:02:16 950 kr
Budgivare 9 2022-12-04 12:47:53 900 kr
Budgivare 10 2022-12-04 13:02:09 850 kr
Budgivare 9 2022-12-04 12:47:53 800 kr
Budgivare 10 2022-12-03 22:14:07 750 kr
Budgivare 9 2022-12-03 10:18:28 700 kr
Budgivare 10 2022-12-03 22:14:03 700 kr
Budgivare 9 2022-12-03 10:18:28 650 kr
Budgivare 10 2022-12-03 22:13:58 600 kr
Budgivare 9 2022-12-03 10:18:28 550 kr
Budgivare 6 2022-12-02 14:09:41 500 kr
Budgivare 6 2022-12-02 14:09:41 350 kr
Budgivare 8 2022-12-02 22:37:43 300 kr
Budgivare 6 2022-12-02 14:09:41 250 kr
Budgivare 7 2022-12-02 13:37:36 200 kr
Budgivare 6 2022-12-02 10:59:00 175 kr
Budgivare 5 2022-12-02 01:57:39 150 kr
Budgivare 4 2022-11-30 23:59:37 125 kr
Budgivare 3 2022-11-29 22:17:20 100 kr
Budgivare 2 2022-11-29 21:51:12 75 kr
Budgivare 1 2022-11-29 21:29:34 50 kr