Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 06 DEC 20:38
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Spegel
nr. 653523

Spegel, 1900-talets andra hälft, fasettslipat glas,195 X 75 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 2 2022-12-06 17:54:01 500 kr
Budgivare 4 2022-12-06 17:59:24 450 kr
Budgivare 2 2022-12-06 17:54:01 300 kr
Budgivare 3 2022-12-04 02:54:59 250 kr
Budgivare 2 2022-12-06 17:40:44 200 kr
Budgivare 3 2022-12-04 02:54:59 175 kr
Budgivare 2 2022-12-04 12:32:34 150 kr
Budgivare 3 2022-12-04 02:54:59 125 kr
Budgivare 1 2022-12-01 11:47:06 100 kr
Budgivare 2 2022-11-30 20:40:21 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 12:24:03 50 kr