100 kr
Avslutas: 06 DEC 20:22
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  150 kr
Soffbord
nr. 653560

Soffbord, 1960-tal, L = 92, H = 60

Anmärkningar: Fläckar, skador

Budgivare 3 2022-12-06 19:59:42 100 kr
Budgivare 2 2022-12-03 12:42:13 75 kr
Budgivare 1 2022-11-29 20:44:38 50 kr