Auktionen avslutad:
3 300 kr
Avslutas: 07 DEC 19:58
Utropspris:  4 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Karin Björquist
nr. 653704

Karin Björquist, assietter, 8 st, Nobel Gustavsberg, benporslin D = 22

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (43 bud)
Budgivare 11 2022-12-07 19:06:09 3 300 kr
Budgivare 12 2022-12-07 19:04:19 3 200 kr
Budgivare 11 2022-12-07 18:02:52 3 100 kr
Budgivare 12 2022-12-07 18:01:20 3 000 kr
Budgivare 11 2022-12-07 18:02:42 3 000 kr
Budgivare 12 2022-12-07 18:01:20 2 900 kr
Budgivare 11 2022-12-07 18:02:35 2 800 kr
Budgivare 12 2022-12-07 18:01:20 2 700 kr
Budgivare 11 2022-12-07 18:00:56 2 600 kr
Budgivare 12 2022-12-07 17:59:23 2 500 kr
Budgivare 11 2022-12-07 18:00:43 2 400 kr
Budgivare 12 2022-12-07 17:59:23 2 300 kr
Budgivare 11 2022-12-07 09:23:33 2 200 kr
Budgivare 2 2022-12-07 03:43:36 2 100 kr
Budgivare 10 2022-12-05 22:14:00 2 000 kr
Budgivare 10 2022-12-05 22:14:00 1 900 kr
Budgivare 2 2022-12-05 22:39:56 1 800 kr
Budgivare 10 2022-12-05 22:14:00 1 500 kr
Budgivare 2 2022-12-04 22:24:26 1 400 kr
Budgivare 2 2022-12-04 22:24:26 1 200 kr
Budgivare 9 2022-12-05 11:43:43 1 100 kr
Budgivare 2 2022-12-04 22:24:26 1 000 kr
Budgivare 8 2022-12-04 22:10:17 950 kr
Budgivare 2 2022-11-30 20:18:37 900 kr
Budgivare 8 2022-12-04 22:10:13 900 kr
Budgivare 2 2022-11-30 20:18:37 850 kr
Budgivare 7 2022-12-04 14:14:07 800 kr
Budgivare 2 2022-11-30 20:18:37 750 kr
Budgivare 6 2022-12-04 13:18:45 700 kr
Budgivare 2 2022-11-30 20:18:37 650 kr
Budgivare 6 2022-12-04 13:18:38 600 kr
Budgivare 2 2022-11-30 20:18:37 550 kr
Budgivare 5 2022-12-03 23:16:04 500 kr
Budgivare 2 2022-11-30 20:18:37 450 kr
Budgivare 4 2022-12-01 21:27:21 400 kr
Budgivare 2 2022-11-30 20:18:37 250 kr
Budgivare 4 2022-12-01 21:27:01 200 kr
Budgivare 2 2022-11-30 20:18:37 175 kr
Budgivare 4 2022-12-01 21:26:47 150 kr
Budgivare 2 2022-11-30 20:18:37 125 kr
Budgivare 3 2022-11-30 21:40:08 100 kr
Budgivare 2 2022-11-30 20:18:37 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 20:13:08 50 kr