Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 07 DEC 20:23
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bärkorg
nr. 653741

Bärkorg, 69 x 68, H = 68

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 7 2022-12-07 20:20:44 400 kr
Budgivare 6 2022-12-07 20:18:06 350 kr
Budgivare 2 2022-12-02 15:39:00 300 kr
Budgivare 5 2022-12-07 18:44:07 300 kr
Budgivare 2 2022-12-02 15:39:00 250 kr
Budgivare 4 2022-12-05 12:20:20 200 kr
Budgivare 2 2022-12-02 15:39:00 125 kr
Budgivare 3 2022-12-02 22:03:40 100 kr
Budgivare 2 2022-12-02 15:39:00 75 kr
Budgivare 1 2022-12-01 00:37:47 50 kr