Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 07 DEC 20:29
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kista
nr. 653787

Kista 17-1800-tal L=142

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-12-07 19:09:00 250 kr
Budgivare 3 2022-12-06 19:22:08 200 kr
Budgivare 3 2022-12-06 19:22:04 175 kr
Budgivare 1 2022-12-05 21:55:01 150 kr
Budgivare 2 2022-12-04 20:58:07 125 kr
Budgivare 1 2022-12-04 16:06:15 100 kr
Budgivare 2 2022-12-04 20:58:01 75 kr
Budgivare 1 2022-12-04 16:05:43 50 kr