Auktionen avslutad:
1 200 kr
Avslutas: 07 DEC 20:52
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skål Rörstrand Gunnar
nr. 653839

Skål Rörstrand Gunnar Nylund B=20,5 H=12

Anmärkningar: botten med tillverkningssprickor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 1 2022-12-05 22:04:55 1 200 kr
Budgivare 3 2022-12-02 06:59:38 1 100 kr
Budgivare 1 2022-12-05 22:04:52 1 000 kr
Budgivare 3 2022-12-02 06:59:38 950 kr
Budgivare 1 2022-12-05 22:04:48 900 kr
Budgivare 3 2022-12-02 06:59:38 850 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:29:27 800 kr
Budgivare 3 2022-12-02 06:59:31 750 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:29:27 700 kr
Budgivare 3 2022-12-02 06:59:29 650 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:29:27 600 kr
Budgivare 2 2022-12-01 01:49:07 550 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:29:27 500 kr
Budgivare 2 2022-12-01 01:49:05 450 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:29:27 400 kr
Budgivare 2 2022-12-01 01:49:02 350 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:29:27 300 kr
Budgivare 2 2022-12-01 01:48:59 250 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:29:27 200 kr
Budgivare 2 2022-12-01 01:48:55 175 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:29:27 150 kr
Budgivare 2 2022-12-01 01:48:53 125 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:29:27 100 kr
Budgivare 2 2022-12-01 01:48:49 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:29:21 50 kr