Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 07 DEC 20:56
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skål Orrefors Olle
nr. 653846

Skål Orrefors Olle Alberius D=20 H=15

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 6 2022-12-07 20:46:18 250 kr
Budgivare 5 2022-12-07 18:14:50 200 kr
Budgivare 6 2022-12-07 17:47:39 175 kr
Budgivare 5 2022-12-06 23:09:13 150 kr
Budgivare 4 2022-12-05 20:08:43 125 kr
Budgivare 3 2022-12-03 13:26:24 100 kr
Budgivare 2 2022-12-01 19:12:06 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 23:22:41 50 kr