Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 07 DEC 20:10
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Glasflöten
nr. 653934

Glasflöten, mortel i malm, bjällror, mm, 18 cm och mindre.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 5 2022-12-07 16:13:07 250 kr
Budgivare 3 2022-12-04 14:36:26 200 kr
Budgivare 4 2022-12-05 11:05:04 175 kr
Budgivare 3 2022-12-04 14:36:26 150 kr
Budgivare 4 2022-12-04 12:51:24 125 kr
Budgivare 3 2022-12-03 15:50:59 100 kr
Budgivare 2 2022-12-01 06:59:33 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 22:00:48 50 kr