Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 08 DEC 19:59
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Tomtar
nr. 653942

Tomtar 2 st äldre terrakotta H=20 och mindre

Anmärkningar: skador

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 5 2022-12-08 19:53:36 300 kr
Budgivare 4 2022-12-08 19:56:15 300 kr
Budgivare 5 2022-12-08 19:53:36 250 kr
Budgivare 2 2022-12-06 19:51:50 200 kr
Budgivare 2 2022-12-06 19:51:50 175 kr
Budgivare 4 2022-12-08 19:49:24 150 kr
Budgivare 2 2022-12-06 19:51:50 125 kr
Budgivare 3 2022-12-08 18:55:06 100 kr
Budgivare 2 2022-12-06 19:51:50 75 kr
Budgivare 1 2022-12-05 19:01:24 50 kr