Auktionen avslutad:
3 700 kr
Avslutas: 08 DEC 21:20
Utropspris:  4 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  600 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Bokskåp
nr. 653946

Bokskåp, Nyrenässans, 1800-tal, palisander, 208 X 100 X 33 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 8 2022-12-08 21:15:20 3 700 kr
Budgivare 4 2022-12-06 21:54:47 3 600 kr
Budgivare 8 2022-12-08 21:15:09 3 500 kr
Budgivare 4 2022-12-06 21:54:47 2 400 kr
Budgivare 7 2022-12-03 21:13:01 2 300 kr
Budgivare 6 2022-12-02 21:14:17 2 200 kr
Budgivare 7 2022-12-03 21:12:47 2 100 kr
Budgivare 6 2022-12-02 21:14:17 2 000 kr
Budgivare 4 2022-12-03 16:15:43 1 900 kr
Budgivare 6 2022-12-02 21:14:17 1 800 kr
Budgivare 4 2022-12-03 16:15:40 1 700 kr
Budgivare 6 2022-12-02 21:14:04 1 600 kr
Budgivare 4 2022-12-02 11:26:23 1 500 kr
Budgivare 6 2022-12-02 21:11:46 1 500 kr
Budgivare 4 2022-12-02 11:26:23 175 kr
Budgivare 5 2022-12-02 20:10:38 150 kr
Budgivare 4 2022-12-02 11:26:23 125 kr
Budgivare 3 2022-12-02 06:32:04 100 kr
Budgivare 2 2022-12-01 23:15:07 75 kr
Budgivare 1 2022-12-01 22:47:09 50 kr