Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 09 DEC 20:06
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skåp
nr. 654050

Skåp, allmoge, 17/1800-tal, senare bemålning, 148 X 37 X 66 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 3 2022-12-04 18:56:00 500 kr
Budgivare 4 2022-12-08 06:24:12 500 kr
Budgivare 3 2022-12-04 18:56:00 250 kr
Budgivare 4 2022-12-08 06:23:54 200 kr
Budgivare 3 2022-12-04 18:56:00 175 kr
Budgivare 2 2022-12-05 13:50:37 150 kr
Budgivare 3 2022-12-04 18:56:00 125 kr
Budgivare 1 2022-12-03 21:04:55 100 kr
Budgivare 2 2022-12-04 08:38:56 75 kr
Budgivare 1 2022-12-03 21:04:55 50 kr