Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 09 DEC 19:51
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kruthorn
nr. 654155

Kruthorn äldre L=32

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 1 2022-12-02 20:54:18 300 kr
Budgivare 3 2022-12-05 13:40:59 300 kr
Budgivare 1 2022-12-02 20:54:18 250 kr
Budgivare 3 2022-12-05 13:40:26 200 kr
Budgivare 1 2022-12-02 20:54:18 175 kr
Budgivare 3 2022-12-05 13:40:15 150 kr
Budgivare 1 2022-12-02 20:54:18 100 kr
Budgivare 2 2022-12-04 17:30:59 75 kr
Budgivare 1 2022-12-02 20:54:18 50 kr