Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 10 DEC 20:02
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Hörnskåp
nr. 654270

Hörnskåp, allmoge, 17/1800-tal, senare bemålning, höjd 118 cm

Anmärkningar: Nyckel saknas

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 7 2022-12-10 18:52:28 350 kr
Budgivare 4 2022-12-07 10:34:03 300 kr
Budgivare 6 2022-12-10 15:10:07 300 kr
Budgivare 4 2022-12-07 10:34:03 250 kr
Budgivare 6 2022-12-10 15:10:04 200 kr
Budgivare 4 2022-12-07 10:34:03 175 kr
Budgivare 5 2022-12-06 18:00:43 150 kr
Budgivare 4 2022-12-06 11:37:06 125 kr
Budgivare 3 2022-12-05 03:12:20 100 kr
Budgivare 2 2022-12-04 21:05:35 75 kr
Budgivare 1 2022-12-03 21:05:19 50 kr