Auktionen avslutad:
2 200 kr
Bevakningspris ej uppnått
Avslutas: 11 DEC 19:05
Utropspris:  3 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Timplåda
nr. 654315

Timplåda daterad 1734, 37x29 H=16

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 5 2022-12-10 15:11:01 2 200 kr
Budgivare 4 2022-12-10 09:25:42 2 000 kr
Budgivare 4 2022-12-06 04:44:26 1 600 kr
Budgivare 4 2022-12-06 04:44:19 1 500 kr
Budgivare 3 2022-12-05 19:07:10 550 kr
Budgivare 2 2022-12-05 13:15:07 150 kr
Budgivare 1 2022-12-05 12:40:00 50 kr