Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 11 DEC 19:08
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Hängfotogenlampa
nr. 654327

Hängfotogenlampa majolika

Anmärkningar: Skada på kupa

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-12-06 20:29:19 300 kr
Budgivare 2 2022-12-08 14:29:35 250 kr
Budgivare 3 2022-12-06 20:29:19 200 kr
Budgivare 2 2022-12-05 14:35:11 175 kr
Budgivare 3 2022-12-06 20:29:06 150 kr
Budgivare 2 2022-12-05 14:35:11 125 kr
Budgivare 3 2022-12-06 20:29:00 100 kr
Budgivare 2 2022-12-05 14:35:11 75 kr
Budgivare 1 2022-12-05 07:16:33 50 kr