Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 11 DEC 19:22
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Nattlåda
nr. 654366

Nattlåda 17-1800-tal ek 41 X 41 H=72

Anmärkningar: senare benställning

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 5 2022-12-11 19:19:11 500 kr
Budgivare 4 2022-12-06 01:26:26 450 kr
Budgivare 2 2022-12-04 20:50:48 400 kr
Budgivare 4 2022-12-06 01:26:23 400 kr
Budgivare 2 2022-12-04 20:50:48 350 kr
Budgivare 4 2022-12-06 01:26:19 300 kr
Budgivare 2 2022-12-04 20:50:48 250 kr
Budgivare 4 2022-12-06 01:26:16 200 kr
Budgivare 2 2022-12-04 20:50:48 175 kr
Budgivare 4 2022-12-06 01:26:12 150 kr
Budgivare 2 2022-12-04 20:50:48 125 kr
Budgivare 3 2022-12-05 22:01:10 100 kr
Budgivare 2 2022-12-04 20:49:57 75 kr
Budgivare 1 2022-12-04 19:37:28 50 kr