Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 11 DEC 19:22
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Stolar Gustavianska
nr. 654369

Stolar Gustavianska 1800-tal ett par

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-12-11 19:03:50 350 kr
Budgivare 2 2022-12-11 16:47:47 300 kr
Budgivare 5 2022-12-11 09:56:58 250 kr
Budgivare 2 2022-12-10 02:45:15 200 kr
Budgivare 4 2022-12-10 17:51:47 200 kr
Budgivare 2 2022-12-10 02:45:10 175 kr
Budgivare 4 2022-12-10 02:17:06 150 kr
Budgivare 2 2022-12-08 19:52:51 125 kr
Budgivare 3 2022-12-08 20:33:16 100 kr
Budgivare 2 2022-12-08 19:52:51 75 kr
Budgivare 1 2022-12-04 21:37:18 50 kr