Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 11 DEC 19:25
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Pipställ
nr. 654372

Pipställ H=100 + pipor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-12-11 17:50:55 200 kr
Budgivare 5 2022-12-11 15:00:55 175 kr
Budgivare 3 2022-12-09 23:37:29 150 kr
Budgivare 4 2022-12-11 07:24:33 125 kr
Budgivare 3 2022-12-09 23:37:29 100 kr
Budgivare 2 2022-12-09 22:22:13 75 kr
Budgivare 1 2022-12-05 06:52:27 50 kr