Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 11 DEC 19:34
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Nötknäppare
nr. 654383

Nötknäppare 2 st

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 6 2022-12-11 19:00:00 250 kr
Budgivare 5 2022-12-10 19:08:29 200 kr
Budgivare 3 2022-12-10 13:10:36 175 kr
Budgivare 4 2022-12-09 22:30:37 150 kr
Budgivare 3 2022-12-10 13:10:30 150 kr
Budgivare 4 2022-12-09 22:30:37 125 kr
Budgivare 3 2022-12-05 21:11:34 100 kr
Budgivare 2 2022-12-04 20:34:17 75 kr
Budgivare 1 2022-12-04 19:40:30 50 kr