Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 11 DEC 20:46
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Trätavla
nr. 654496

Trätavla handskuren signerad EWE troligen Edvin Eliasson 88 X 36

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-12-11 20:43:09 75 kr
Budgivare 1 2022-12-04 21:12:38 50 kr