Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 12 DEC 19:29
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Svepask
nr. 654660

Svepask på ben + pigtittare H=37 & mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-12-12 19:02:17 75 kr
Budgivare 1 2022-12-09 12:59:21 50 kr