Auktionen avslutad:
4 300 kr
Avslutas: 25 JAN 20:44
Utropspris:  5 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Carl Larsson
nr. 661182

Carl Larsson, tuschteckning, "Söderköping Brunnshuset", dagmått = 17 x 12

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (29 bud)
Budgivare 8 2023-01-25 19:17:34 4 300 kr
Budgivare 9 2023-01-25 20:41:25 4 200 kr
Budgivare 8 2023-01-25 19:17:34 4 100 kr
Budgivare 9 2023-01-25 20:39:41 4 000 kr
Budgivare 8 2023-01-25 19:17:34 3 600 kr
Budgivare 9 2023-01-25 20:39:34 3 500 kr
Budgivare 8 2023-01-25 19:17:34 3 400 kr
Budgivare 9 2023-01-25 20:39:31 3 300 kr
Budgivare 8 2023-01-25 19:17:34 3 200 kr
Budgivare 9 2023-01-25 20:39:15 3 100 kr
Budgivare 8 2023-01-25 19:17:34 3 000 kr
Budgivare 7 2023-01-24 15:39:17 2 900 kr
Budgivare 3 2023-01-24 22:15:59 2 900 kr
Budgivare 7 2023-01-24 15:39:17 2 600 kr
Budgivare 3 2023-01-24 22:15:33 2 500 kr
Budgivare 7 2023-01-24 15:39:17 2 100 kr
Budgivare 3 2023-01-19 22:10:42 2 000 kr
Budgivare 3 2023-01-19 22:10:42 1 700 kr
Budgivare 6 2023-01-23 15:44:35 1 600 kr
Budgivare 3 2023-01-19 22:10:42 1 500 kr
Budgivare 5 2023-01-23 10:52:51 1 400 kr
Budgivare 3 2023-01-19 22:10:42 1 300 kr
Budgivare 4 2023-01-22 13:28:02 1 200 kr
Budgivare 3 2023-01-19 22:10:42 1 100 kr
Budgivare 1 2023-01-18 21:22:36 1 000 kr
Budgivare 2 2023-01-18 22:58:56 1 000 kr
Budgivare 1 2023-01-18 21:22:36 100 kr
Budgivare 2 2023-01-18 22:58:36 75 kr
Budgivare 1 2023-01-18 21:22:36 50 kr