Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 26 JAN 19:00
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordsdekorationer
nr. 661209

Bordsdekorationer ett par, vitmetall L=27,5

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 8 2023-01-26 18:57:36 500 kr
Budgivare 7 2023-01-25 21:17:43 450 kr
Budgivare 3 2023-01-23 15:24:46 400 kr
Budgivare 7 2023-01-25 21:17:31 400 kr
Budgivare 3 2023-01-23 15:24:46 350 kr
Budgivare 6 2023-01-25 16:57:44 300 kr
Budgivare 3 2023-01-23 15:24:46 250 kr
Budgivare 5 2023-01-25 00:28:52 200 kr
Budgivare 3 2023-01-23 15:24:46 175 kr
Budgivare 4 2023-01-23 19:09:08 150 kr
Budgivare 3 2023-01-23 15:24:46 125 kr
Budgivare 1 2023-01-19 22:49:02 100 kr
Budgivare 2 2023-01-21 10:51:38 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 22:49:02 50 kr