Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 26 JAN 19:01
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampa Royal Copenhagen
nr. 661210

Bordslampa Royal Copenhagen, tot H = 61

Anmärkningar: skärm med fläckar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 3 2023-01-26 18:10:20 300 kr
Budgivare 4 2023-01-26 17:59:03 250 kr
Budgivare 3 2023-01-25 16:46:31 200 kr
Budgivare 4 2023-01-26 17:58:47 175 kr
Budgivare 3 2023-01-25 16:46:31 150 kr
Budgivare 4 2023-01-26 17:58:33 125 kr
Budgivare 3 2023-01-25 16:46:31 100 kr
Budgivare 1 2023-01-24 22:16:10 75 kr
Budgivare 2 2023-01-25 07:10:19 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 23:33:39 50 kr