Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 26 JAN 19:04
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Servisdelar Höganäs
nr. 661213

Servisdelar Höganäs

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 5 2023-01-26 18:45:03 400 kr
Budgivare 6 2023-01-26 17:17:31 350 kr
Budgivare 5 2023-01-25 08:23:20 300 kr
Budgivare 5 2023-01-25 08:23:20 200 kr
Budgivare 3 2023-01-25 03:13:36 175 kr
Budgivare 4 2023-01-22 18:40:08 150 kr
Budgivare 3 2023-01-20 12:52:34 125 kr
Budgivare 1 2023-01-20 10:10:30 100 kr
Budgivare 2 2023-01-19 22:27:47 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 20:25:43 50 kr