Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 26 JAN 19:05
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vägglystrar
nr. 661214

Vägglystrar 4st udda, H=40 mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2023-01-19 23:31:07 300 kr
Budgivare 3 2023-01-23 22:10:04 300 kr
Budgivare 1 2023-01-19 23:31:07 250 kr
Budgivare 2 2023-01-22 18:55:22 200 kr
Budgivare 1 2023-01-19 23:31:07 175 kr
Budgivare 2 2023-01-22 18:55:16 150 kr
Budgivare 1 2023-01-19 23:31:07 50 kr