Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 26 JAN 19:08
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Uppsatsskål
nr. 661215

Uppsatsskål, glasservisdelar mm H=27 & mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 4 2023-01-25 20:18:47 500 kr
Budgivare 6 2023-01-26 19:05:15 450 kr
Budgivare 4 2023-01-25 20:18:47 400 kr
Budgivare 5 2023-01-26 16:36:38 350 kr
Budgivare 4 2023-01-25 20:18:47 300 kr
Budgivare 1 2023-01-26 10:27:28 250 kr
Budgivare 4 2023-01-25 20:18:47 175 kr
Budgivare 2 2023-01-20 08:30:52 150 kr
Budgivare 3 2023-01-25 17:23:54 150 kr
Budgivare 2 2023-01-20 08:30:52 125 kr
Budgivare 3 2023-01-25 17:23:51 100 kr
Budgivare 2 2023-01-20 08:24:09 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 19:39:58 50 kr