Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 26 JAN 19:09
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Glasskålar
nr. 661220

Glasskålar 3st bla Flygsfors, L=30 & mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 6 2023-01-26 18:45:12 200 kr
Budgivare 1 2023-01-25 19:33:39 175 kr
Budgivare 5 2023-01-25 14:55:42 150 kr
Budgivare 4 2023-01-23 20:57:37 125 kr
Budgivare 3 2023-01-22 22:32:00 100 kr
Budgivare 2 2023-01-20 16:53:15 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 19:10:09 50 kr