Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 26 JAN 19:11
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Snäckfat Bing
nr. 661222

Snäckfat Bing & Gröndahl + fågelfiguriner Dahl Jensen L=17 & mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 2 2023-01-26 18:57:29 550 kr
Budgivare 5 2023-01-21 11:09:24 500 kr
Budgivare 5 2023-01-21 11:09:24 450 kr
Budgivare 6 2023-01-23 23:23:49 400 kr
Budgivare 5 2023-01-21 11:09:24 350 kr
Budgivare 6 2023-01-23 23:23:45 300 kr
Budgivare 5 2023-01-21 11:09:24 150 kr
Budgivare 4 2023-01-20 08:24:50 125 kr
Budgivare 3 2023-01-19 22:30:51 100 kr
Budgivare 2 2023-01-19 19:55:36 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 19:39:07 50 kr