Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 26 JAN 19:12
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ljusstakar Hans Agne
nr. 661223

Ljusstakar Hans Agne Jakobsson mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2023-01-25 21:02:31 150 kr
Budgivare 3 2023-01-26 06:38:36 150 kr
Budgivare 2 2023-01-25 21:02:28 125 kr
Budgivare 3 2023-01-25 13:03:21 100 kr
Budgivare 2 2023-01-23 23:23:20 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 23:53:53 50 kr