Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 26 JAN 19:13
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Breakfast Maker Retor
nr. 661225

Breakfast Maker Retor line

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 4 2023-01-26 13:27:03 650 kr
Budgivare 5 2023-01-26 13:40:35 600 kr
Budgivare 4 2023-01-26 13:27:03 550 kr
Budgivare 5 2023-01-26 13:39:53 500 kr
Budgivare 4 2023-01-26 13:27:03 450 kr
Budgivare 5 2023-01-24 13:33:10 400 kr
Budgivare 2 2023-01-26 12:47:51 400 kr
Budgivare 5 2023-01-24 13:33:10 350 kr
Budgivare 1 2023-01-21 14:48:09 300 kr
Budgivare 4 2023-01-20 14:04:44 250 kr
Budgivare 1 2023-01-20 07:28:13 200 kr
Budgivare 4 2023-01-20 14:04:39 175 kr
Budgivare 1 2023-01-20 07:28:13 150 kr
Budgivare 3 2023-01-20 09:02:57 125 kr
Budgivare 1 2023-01-20 07:28:13 100 kr
Budgivare 2 2023-01-20 08:25:10 75 kr
Budgivare 1 2023-01-20 07:28:13 50 kr