250 kr
Avslutas: 26 JAN 19:02
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Våg
nr. 661298

Våg, vikter och måttsatser, 1900-talets första hälft,

Anmärkningar: Ytslitage, ej testad

Budgivare 3 2023-01-26 18:59:05 250 kr
Budgivare 6 2023-01-25 21:40:38 200 kr
Budgivare 5 2023-01-25 19:35:08 175 kr
Budgivare 4 2023-01-25 17:48:07 150 kr
Budgivare 3 2023-01-21 21:37:03 125 kr
Budgivare 2 2023-01-20 22:27:11 100 kr
Budgivare 2 2023-01-20 22:27:11 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 23:33:31 50 kr