Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 26 JAN 19:02
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Parasol
nr. 661300

Parasol med gjutjärnsfot, höjd 245 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (28 bud)
Budgivare 6 2023-01-26 14:33:50 1 100 kr
Budgivare 9 2023-01-26 12:14:00 1 000 kr
Budgivare 6 2023-01-26 14:33:41 950 kr
Budgivare 9 2023-01-26 12:14:00 900 kr
Budgivare 6 2023-01-26 14:33:34 850 kr
Budgivare 9 2023-01-26 12:14:00 800 kr
Budgivare 5 2023-01-26 05:24:42 750 kr
Budgivare 8 2023-01-25 23:11:27 700 kr
Budgivare 7 2023-01-25 17:36:58 650 kr
Budgivare 5 2023-01-23 07:40:45 600 kr
Budgivare 7 2023-01-25 17:15:14 600 kr
Budgivare 5 2023-01-23 07:40:45 550 kr
Budgivare 1 2023-01-23 19:21:14 500 kr
Budgivare 5 2023-01-23 07:40:45 450 kr
Budgivare 1 2023-01-23 19:21:11 400 kr
Budgivare 5 2023-01-23 07:40:45 350 kr
Budgivare 6 2023-01-22 20:33:13 300 kr
Budgivare 5 2023-01-23 07:40:40 300 kr
Budgivare 6 2023-01-22 20:33:09 250 kr
Budgivare 5 2023-01-22 07:25:00 200 kr
Budgivare 6 2023-01-22 20:33:05 200 kr
Budgivare 5 2023-01-22 07:25:00 175 kr
Budgivare 4 2023-01-20 21:50:14 150 kr
Budgivare 3 2023-01-20 17:14:28 125 kr
Budgivare 2 2023-01-20 16:09:18 100 kr
Budgivare 3 2023-01-20 17:14:13 100 kr
Budgivare 2 2023-01-20 16:09:18 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 20:30:17 50 kr