Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 26 JAN 19:04
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Mortlar
nr. 661302

Mortlar, ytterfoder mm, höjd 75 cm och lägre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2023-01-26 15:42:20 200 kr
Budgivare 5 2023-01-26 13:57:53 175 kr
Budgivare 5 2023-01-26 13:57:53 150 kr
Budgivare 4 2023-01-24 20:54:38 125 kr
Budgivare 3 2023-01-20 00:12:01 100 kr
Budgivare 2 2023-01-19 23:33:52 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 19:34:45 50 kr