Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 26 JAN 19:10
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Golfset
nr. 661305

Golfset 2 st + en vagn

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 6 2023-01-26 18:57:55 300 kr
Budgivare 5 2023-01-26 15:24:34 250 kr
Budgivare 2 2023-01-26 17:28:05 200 kr
Budgivare 5 2023-01-26 15:24:34 150 kr
Budgivare 4 2023-01-26 12:57:01 125 kr
Budgivare 3 2023-01-23 10:15:29 100 kr
Budgivare 2 2023-01-21 12:53:00 75 kr
Budgivare 1 2023-01-20 13:39:52 50 kr