Auktionen avslutad:
1 300 kr
Avslutas: 26 JAN 19:12
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Golfbollar
nr. 661307

Golfbollar mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 8 2023-01-26 16:26:22 1 300 kr
Budgivare 1 2023-01-26 19:09:21 1 200 kr
Budgivare 8 2023-01-26 16:26:22 1 100 kr
Budgivare 9 2023-01-26 19:05:22 1 000 kr
Budgivare 8 2023-01-26 16:26:22 950 kr
Budgivare 6 2023-01-26 11:29:54 900 kr
Budgivare 7 2023-01-25 20:52:25 850 kr
Budgivare 6 2023-01-25 22:31:49 850 kr
Budgivare 7 2023-01-25 20:52:25 800 kr
Budgivare 6 2023-01-25 14:23:28 750 kr
Budgivare 5 2023-01-25 12:58:26 700 kr
Budgivare 6 2023-01-24 12:42:20 650 kr
Budgivare 5 2023-01-22 22:04:17 600 kr
Budgivare 6 2023-01-24 12:41:04 600 kr
Budgivare 5 2023-01-22 22:04:17 550 kr
Budgivare 6 2023-01-24 12:40:26 500 kr
Budgivare 5 2023-01-22 16:27:54 450 kr
Budgivare 4 2023-01-20 08:21:50 400 kr
Budgivare 4 2023-01-20 08:21:50 350 kr
Budgivare 3 2023-01-19 22:36:21 300 kr
Budgivare 3 2023-01-19 22:36:21 250 kr
Budgivare 4 2023-01-20 08:21:13 200 kr
Budgivare 3 2023-01-19 22:36:21 100 kr
Budgivare 2 2023-01-19 22:10:00 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 21:44:50 50 kr