Auktionen avslutad:
4 600 kr
Avslutas: 26 JAN 19:50
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  600 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Sideboard
nr. 661334

Sideboard, Palisander, benställning i betsad bok, 1960-tal, Danmark Mått: Bredd: 137cm Höjd: 135cm Djup: 43cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (42 bud)
Budgivare 9 2023-01-26 19:44:50 4 600 kr
Budgivare 14 2023-01-25 19:57:35 4 500 kr
Budgivare 14 2023-01-25 19:57:35 4 000 kr
Budgivare 9 2023-01-26 19:35:22 3 900 kr
Budgivare 14 2023-01-25 19:57:35 3 800 kr
Budgivare 15 2023-01-26 15:28:14 3 700 kr
Budgivare 14 2023-01-25 19:57:35 3 600 kr
Budgivare 15 2023-01-26 15:27:49 3 500 kr
Budgivare 14 2023-01-25 19:57:35 3 400 kr
Budgivare 12 2023-01-25 22:20:18 3 300 kr
Budgivare 14 2023-01-25 19:57:35 3 200 kr
Budgivare 13 2023-01-24 10:31:09 3 100 kr
Budgivare 11 2023-01-24 09:15:06 3 000 kr
Budgivare 13 2023-01-24 10:30:59 3 000 kr
Budgivare 11 2023-01-24 09:15:06 2 700 kr
Budgivare 13 2023-01-23 12:31:25 2 600 kr
Budgivare 12 2023-01-22 16:16:35 2 500 kr
Budgivare 11 2023-01-21 12:21:07 2 400 kr
Budgivare 10 2023-01-20 21:20:36 2 300 kr
Budgivare 10 2023-01-20 21:20:36 1 700 kr
Budgivare 5 2023-01-20 15:08:26 1 600 kr
Budgivare 5 2023-01-20 15:08:26 1 400 kr
Budgivare 9 2023-01-20 10:35:14 1 300 kr
Budgivare 9 2023-01-20 10:35:14 1 200 kr
Budgivare 8 2023-01-20 06:58:56 1 100 kr
Budgivare 5 2023-01-19 21:58:57 1 000 kr
Budgivare 8 2023-01-20 06:58:49 1 000 kr
Budgivare 5 2023-01-19 21:58:57 950 kr
Budgivare 7 2023-01-20 06:00:46 900 kr
Budgivare 5 2023-01-19 21:58:57 800 kr
Budgivare 6 2023-01-19 21:56:28 750 kr
Budgivare 6 2023-01-19 21:56:28 650 kr
Budgivare 5 2023-01-19 21:46:24 600 kr
Budgivare 5 2023-01-19 21:46:24 500 kr
Budgivare 6 2023-01-19 21:56:21 450 kr
Budgivare 5 2023-01-19 21:46:24 200 kr
Budgivare 6 2023-01-19 21:56:13 175 kr
Budgivare 5 2023-01-19 21:46:24 150 kr
Budgivare 4 2023-01-19 20:22:54 125 kr
Budgivare 3 2023-01-19 19:58:05 100 kr
Budgivare 2 2023-01-19 19:57:07 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 19:56:18 50 kr