50 kr
Avslutas: 26 JAN 19:00
Utropspris:  700 kr
visningslokaler:  100 kr
Litografi
nr. 661663

Litografi, Leif Nielsen, 76x55 cm. Signerad och numrerad.

Budgivare 1 2023-01-19 20:27:01 50 kr